הגינה של טולי

עיצוב לוגוטייפ ועיצוב פוסטים לשיווק ברשתות החברתיות

מטרות הפרוייקט היו:

1/ עיצוב לוגו למותג עיצוב אירועים אקספרס
2/ עיצוב פוסטים שיווקיים לרשתות החברתיות
3/ עיצוב פלייר מחירון
4/עיצוב נראות לדף הפייסבוק של העסק

פירוט אודות הפרוייקט:

 פייסבוק | אינסטגרם

עיצוב לוגוטייפ בעברית ופוסטים לרשתות החברתיות ל״הגינה של טולי, עיצוב אירועים אקספרס״ שמספקים פיתרונות עיצוב זולים ומהירים לאירועים באיזור המרכז, לזוגות שיודעים בדיוק מה הם רוצים.

הבריף מהלקוח היה לעצב לוגו קליל ובגובה העיניים, צבעוני וחי, עם הקפדה על צבעוניות שפונה לשני המינים, עם איורי העציצים שהוא מוכר שמשדרים מגוון, מבחר ועושר.
כאשר המטרה העיקרית היא פרסום ברשתות החברתיות לזוגות שמחפשים פיתרון עיצובי זול בדקה ה-90.

טולי זה שם החיבה של הלקוח והוא זה שבחר את השם לעסק. 

על המותג – הגינה של טולי מהווה מותג בת של מעצבת האירועים ״יערה ננטל״ שפונה לקהל שמוכן להשקיע בעיצוב מושקע עם דגש על הפרטים הקטנים ופיתוח קונספט עיצובי.
הגינה של טולי קצת יותר עממי, ״תכלס׳י״, ופונה גם לקהל הגברים שמפיקים לעצמם אירוע או חתונה, יש מוצרים במחיר קבוע ומובנה מראש שמאפשר לבצע הזמנה מהירה ומושכלת כלכלית ולקבל את העציצים באותו היום או ביום שלמחרת, כולל משלוח וחלוקה בשולחנות.

לוגוטייפ בתצורה מלאה עם משפט מיצוב ואיורי עציצים, עם שתי אפשרויות לצבעוניות הרקע.
הלטרינג בשם המותג הוא שרבוט שמנמן וקליל, ממשיך את הקו ה״חמוד״ של השם, משדר חברותיות ודיבור בגובה העיניים.
משפט המיצוב מזכיר במבנה המלבני שלו והקווים בצדדיו שלט עץ תלוי שכתוב עליו ״פתוח!״ ממשיך את הסגנון השכונתי ופותר הבעיות שמאפיין את העסק.
העציצים מונחים בסוגים שונים של אגרטלים, ישנו עציץ סוקולנט ירוק ו-2 סוגי עציצי פרחים להצגת המבחר שיש, על אף שמדובר בעיצוב אקספרס.

תהליך עיצוב הלוגו – התהליך החל משאלון מיקוד לצורכי העסק הטרי וקהל הלקוחות שלו,
לאחר ההשגות עברנו לאיור של סדרת העציצים, בתחילה בעיפרון ועט שחור ואז צביעה עם טושים דקים. האיורים עברו סריקה לצורך עיבוד צורני ושינוי צבעוניות בתוכנת אילוסטרייטור.

הלוגוטייפ נעשה גם כן באופן ידני, בוצעו מספר רישומים זריזים עד לבחירת הקו הרצוי לכתב, לאחר מכן כתבתי את האותיות מספר פעמים ובחרתי את המוצלחות ביותר מביניהן לצורך עיבודן במחשב ואיחודן למשפט הרמוני.
הכתב שבחרתי הוא שרבוט שמנמן ועגלגל, קליל ונגיש לכל, הצבעוניות צעירה ושמחה ופונה לשני המינים (כי גם חתנים מחפשים לעצב את החתונה שלהם מהר ובזול מסתבר:)), העציצים הפרחוניים מעידים על מגוון ועושר והסלוגן מזכיר שלט במרחב אורבני שממחיש את תחושת ה"אקספרס"
הזמינה והמהירה שכ״כ אופיינית לחיים בעיר.

 

לוגו בשחור לבן – העציצים המורכבים הם דוגמא ללוגו שלא ניתן לבצע בו איתו את כל השימושים, כגון חיתוך צורני או חותמת או הדפס בשחור לבן, בשל העבודה שמרקם העציצים והאיור הידני היו חשובים ללקוח, וכי ידענו שהמותק ישווק בעיקר במתחמים הדיגיטיליים ולא במיקום פיזי בחרנו להמשיך עם העציצים ולקחת בחשבון שבמידה ויהיה צורך פרקטי נוותר עליהם.

הפונט שנעשה בו שימוש בחומרים המרקטיאליים הוא ״מיקסטייפ״ של אאא, פונט דפוס דו לשוני, צר בעל עובי משתנה, כיפי אבל גם טיפה מיושב, מאוד פרקטי וחברמני.

הצבעוניות שמחה, חיה, משדרת עיצוב אבל לא נשית מידיי, צבע טורקיזי שמח שמשדר כיף וחברותיות, ורדרד אפרסקי לפרחוניות ואדמדם לאדמה של העציצים הטריים.

עיצוב גרפי לפרינט – עיצוב של מחירון בפורמט שמתאים גם לצרכים הדיגיטליים הזמינים והיומיומיים וגם להדפסה כפלייר או כשלט במידה והעסק יעבור למתחם פיזי, עיצוב כרטיסי ביקור ועיצוב מדבקות שימתגו את העציצים בעמדות ויהפכו את העסק לזכיר לאורך זמן.

עיצוב לרשתות החברתיות – עיצוב פוסטים שיווקיים לסטורי באינסטגרם ולפייסבוק, תוך התחשבות בהגבלת הטקסט הקיימת בפרסום ממומן, הדגשת המחירים ונתינת מקום לתמונות לדבר בעד עצמן.

כמו כן טיפול בנראות העמודים העסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם, בהן תמונות הפרופיל, תמונת קאבר ותמונות היילייטס לסטורי.

 

פרויקטים נוספים שאולי יעניינו אותך⬐