Belle

עיצוב לוגו ופיתוח שפה גרפית לחברת צילום חתונות שנותנת דגש על צילום תיעודי ומרגש שמספר סיפור אותנטי.

מטרות הפרוייקט היו:

1/ עיצוב לוגוטייפ באנגלית שישדר יחס אישי, שימת לב לפרטים הקטנים, וקלילות
2/ עיצוב הצעת מחיר ייצוגית לצורך הצגה בפגישת ההיכרות עם הזוגות שמתחתנים

פירוט אודות הפרוייקט:

אתר החברה | פייסבוק | אינסטגרם

מיתוג לחברת Belle, we tell stories חברת צילום אירועים, ששמים דגש על לספר את הסיפור של המצולמים שלהם, ועל תיעוד הרגעים האותנטיים, הרגש והחוויה האמיתיים מהאירוע.
בבל תמיד מחפשים ליצור תמונות שמתעדות רגשות וגם יוצרות אותם, כשאת הכל הם עושים עם יחס אישי אמיתי, אנרגיות בשמיים וחיוך תמידי ועם הלוק הסופי הכי פיין שיש.

הבריף מהלקוח היה לעצב לוגוטייפ מינימליסטי בכתב דינאמי, שיקבל השראה מבל, כלבת הבולדוג הצרפתי שלו, שהיא אצילית, אייקונית, אך עם זאת מצחיקה ומשוגעת, היפאקטיבית, אנרגטית ומביאה שמחה.

המותג פונה לקהל של זוגות שמעריכים איכות ומוכנים לשלם עליה, שראו את הצילומים והם מתחברים לסגנון הצילום והעריכה.

תהליך העבודה על הלוגו התחיל משרבוטים בכתב יד בעטים קליגרפיים שונים שיצרו מספר אפשרויות – בחירה של הטובות ביותר תוך התייעצות עם הלקוח, סריקה למחשב, עיבוד האותיות, בדיקה של צורות העמדה שונות בשילוב עם המשפט מיצוב, ולבסוף תיקונים לפי גריד לדיוק ויזואלי.

את הפונטים של בל בחרנו במחשבה על הסגנון התיעודי, פונט הכותרת הוא פונט סריפי עדין ורגיש אך עם נוכחות שמזכיר סיפורים ונוסטלגיה. והפונטים הרצים מודרניים ועדכניים, בעלי קווים ישרים אך גם עגלגלים, יופיעו בגודל מינימלי וידגישו את הדאגה לפרטים הקטנים, התקשורת הקשובה שבגובה העיניים והאנרגטיות.

את פלטת הצבעים נבחר בהתאם למספר מרכיבים:
החל מעולם התוכן של הלקוחות, שבמקרה הזה הם צלמים ויש להם שפה צילומית מובהקת עם סגנון עריכה וצבעוניות שניתן להבחין בה בתמונות עצמן, וכלה באווירה שרוצים להעביר בהתאם להשראות ולערכים, וכן בהתאם לבידול משאר המתחרים שדבקים בד״כ בצבעוניות דומה.

למותג Belle בחרנו בצבעוניות שנגזרת מהטבע ומצילומי החוץ בשקיעה, פסטלית ורגישה, צמחייה ירוקה חיה ואדמה פורייה, הגוונים עצמם מעט אפרפרים-דהויים ונותנים טאצ׳ של פעם, כשלצידם שחור דהוי ולבן מלוכלך צבעים תיעודיים שתמיד מעוררים בנו תחושה נוסטלגית ובו זמנית גם מהוקצעת.

שפה צילומית – לכל לקוח יש צרכים שונים, אחד בעיקר מתרכז בזירה הדיגיטלית בעוד שאחר מתמקד במוצרים מוחשיים, לכל אחד נעצב מוצרים בהתאם לצורך הקיים, אך לא יהיה מופרז לומר שכיום כל עסק צריך נוכחות דיגיטלית, מה שלעיתים מצריך שימוש בויזואלים שימשיכו את הקו העיצובי של המותג שאנחנו בונים. 

כאן בחרנו להמשיך עם הצבעוניות הטבעית, החמימה והפסטלית במקביל לשחור הלבן התיעודי שכל כך מזוהה עם הצוות של Belle. את השפה הזו יוצרים ע״י עריכת התמונות בתוכנה מקצועית ובשימוש בפריסטים קבועים. הנחנו את הלוגו הגולמי בלבן בקומפוזיציות שונות על התמונות כדי ליצור הנחייה ברורה לאופן השימוש בו.

עיצוב מסמך הצעת מחיר – עיצוב ייחודי למסמך pdf להצעת מחיר לחבילות הצילום של העסק,
מסמך שימושי במיוחד שמהווה את המפגש הראשוני של הזוגות והלקוחות הפוטנציאליים עם המותג,
כאן ניתנה לנו הזדמנות להותיר את הרושם ולהעביר במעט את האווירה ואת סגנון התוצרים
שהלקוחות יקבלו אם יקחו את הצוות של בל לצלם את האירוע החשוב בחייהם.

המסמך עוצב בהשראת סרטי קלאסיקה ומשדר הרפתקאות ורומנטיקה,
גריד התמונות מינימליסטי ומזכיר אלבומי חתונה מודרניים.

כל זכויות היצירה על הצילומים בעמוד זה שייכות לדימה וזינוביץ׳ ולחברת Belle

שתפו פרוייקט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

פרויקטים נוספים שאולי יעניינו אותך⬐